Nauczyciele i uczniowie filii Poronin w imprezach pozaszkolnych

10.12.2016r. pani Maria Czubernat-Gródek wzięła udział w Ogólnopolskich Warsztatach dla dyrygentów Zespołów Chóralnych. Warsztaty odbyły się w Akademii Muzycznej w Krakowie. Obok  części praktycznej odbył się koncert Poznańskiego Chóru Chłopięcego

 

19. 10. 2016 r. nauczyciele z Filii Poronin: Katarzyna Trebunia, Stanisław Marduła oraz Maria Czubernat-Gródek brali udział w Dniu Edukacji Muzycznej w Krakowie. Warsztaty zostały zorganizowane przez PWM.

 

Pani Maria Czubernat-Gródek w sobotni wieczór 29. 10. 2016 r. razem z grupą uczniów z Filii Poronin uczestniczyła w Koncercie Finałowym Zakopiańskiej Akademii Sztuki. Koncert odbył się w Galerii Hasiora o godz. 18.00. Obecni byli uczniowie z klasy II cyklu 4-letniego oraz IV i V cyklu 6-letniego.

 

09.11.2016 roku pani Maria Czubernat-Gródek z grupą uczniów z klas IV - VI cyklu 6-letniego i z klasy II cyklu 4-letniego wzięła udział w przedstawieniu muzyczno-słownym Przestrzenie muzyki-w świecie muzyki w Filharmonii Krakowskiej. Grupa wysłuchała arii oraz pieśni: W.A. Mozarta, Georges Bizeta, Giuseppe Verdiego, Feliksa Nowowiejskiego, Stanisława Moniuszki. Orkiestrą Filharmonii Krakowskiej dyrygowała Katarzyna Tomala, solistki to: Sylwia Olszyńska (sopran) i Magdalena Wachowska (mezzosopran).

 

 

Copyright © Szkoła Muzyczna I st. Zakopane