Polityka prywatności

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dniem 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez ZPSA w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Zespół Państwowych Szkół Artystycznych
 
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych  informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną.
 
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez Zespół Państwowych Szkół Artystycznych
 
Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).
 
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest: Zofia Ziach
Inspektorem Ochrony Danych jest: Beata Pękala
Zebrane dane będą przechowywane do: nie ma określonego czasu przechowywania danych osobowych 
 
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 
 
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
 
 
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

 

 

 
 

 

Copyright © Szkoła Muzyczna I st. Zakopane